+36 70 603 7830,     +36 70 623 5168

Villanyszerelő és gép karbantartó

Munkatársat keresünk VILLANYSZERELŐ ÉS GÉP KARBANTARTÓ pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

  • Villanyszerelési munkák klíma és hőszivattyú előkészítéshez
  • Klíma és hőszivattyú berendezések karbantartása

Ezt a lehetőséget önnek találtuk ki, ha:

  • Rendelkezik releváns szakmai tapasztalattal
  • Munkáját pontosan, precízez végzi
  • Képes mind önállóan, mind csapatban dolgozni
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal

Telephelyünk: 2143 Kistarcsa, Szabadság út 30.

Jelentkezés: [email protected] email címre várjuk a jelentkezéseket önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.

Víz és csővezeték szerelő

Munkatársat keresünk VÍZ ÉS CSŐVEZETÉK szerelő pozícióba

  • Vízszerelési munkák klíma és hőszivattyú előkészítéshez, hűtőköri csövezési feladatok.

Telephelyünk: 2143 Kistarcsa, Szabadság út 30.

Jelentkezés: [email protected] email címre várjuk a jelentkezéseket önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.